Sign in
  Melbet

  Melbet

  Informacioni Melbet - mësoni për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin më të mirë promovues për t'u përdorur

  Rishikimi i Melbet - Kodi Promocional, Informacioni i Bonusit dhe Promovimet

  • Informacione Melbet
  • Kodi promovues i Melbet
  • Melbet Regjistrimi
  • Tabela e rezultateve të Melbet
  • Aplikacioni Melbet
  • Metodat e pagesës së Melbet
  • A është Melbet Legjit?
  • Melbet Identifikohu
  • Kontrolli i kodit të Melbet
  • Pyetjet e shpeshta të Melbet
  Melbet ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për lojtarët në të gjithë botën.

  Melbet është drejtpërdrejt që nga viti 2012, është i licencuar për të operuar në një numër vendesh dhe është jashtëzakonisht i popullarizuar në pjesë të Afrikës dhe Azisë, si dhe operon në një numër vendesh evropiane.

  Përdoruesit Melbet mund të bastojnë mbi 30 sporte të ndryshme në libër sportiv, të shijojnë lojërat e kazinosë në internet, të luajnë poker në internet dhe shumë më tepër.

  Ju mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj duke zgjedhur nga më shumë se 50 mënyra të ndryshme pagese dhe Melbet pranon Bitcoin dhe mbi 20 kriptovaluta të tjera.

  Pasi të regjistroheni, mund të përfitoni nga shumë oferta dhe promovime speciale.

  Nëse po hapni një llogari, atëherë kodi promovues Melbet NEWBONUS do t'ju marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në libër sportiv ose kazino. Kodi merr baste të rinj deri në 130 dollarë në librin sportiv, ndërsa bonusi i kazinosë vlen deri në 1750 dollarë. Lojtarët e rinj të kazinosë mund të marrin gjithashtu deri në 290 rrotullime falas të kazinosë kur bashkohen!

  Libri i sporteve dhe kazino janë të dy në dispozicion në shumë gjuhë, ndërsa mbështetja e drejtpërdrejtë e klientit 24/7 është gjithashtu e disponueshme, së bashku me një aplikacion të dedikuar celular.

  Informacione Melbet


  Faqja zyrtare e internetit Melbet.com
  Kodi promovues i verifikuar Melbet NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Bonus sportiv $/€130 (30% shtesë me kod)
  Bonusi i kazinosë 1750 dollarë/€
  Produktet Libri Sportiv, Kazino, Kazino Live, Poker, Sporte Virtuale, Lojëra TV
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2012
  Pranon Crypto po
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po
  Aplikacioni celular Po ( Android , iOS )
  Depozita minimale $1 (ose ekuivalenti i monedhës)

  Kodi promovues i Melbet

  Kodi promovues i Melbet është NEWBONUS. Kodi u jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të disponueshëm.

  Ky është një kod i testuar dhe i verifikuar që mund të përdoret kur regjistroni një llogari të re për të marrë një bonus të zgjeruar depozitimi.

  Në librin sportiv mund të përdorni kodin për të marrë 130 dollarë bonus. Ky është 30% më shumë se bonusi standard i lojtarit të ri prej 100$ ose ekuivalenti i monedhës. Nëse regjistroheni pa përdorur kodin NEWBONUS , mund të mos merrni bonusin e plotë.

  Në kazinonë Melbet , kodi u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonus deri në 1750 dollarë.

  Melbet Regjistrimi

  Është shumë e lehtë të bashkohesh me Melbet. Mjafton të plotësoni formularin e shpejtë të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për t'u regjistruar.

  undefined
  Ja çfarë duhet të bëni:

  1. Shkoni në Melbet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të Melbet .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular ose adresën e emailit. Përndryshe, mund të regjistroheni duke përdorur një rrjet të mediave sociale ose me metodën super të shpejtë me një klikim.
  3. Kur të kërkohet në formular për një kod promocional, fut kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin më të madh të disponueshëm.

  Sapo të regjistroheni, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vendosni baste.

  Tabela e rezultateve të Melbet

  Të mirat:

  • Bonus i madh i mirëseardhjes
  • Pranon crypto
  • Shumë oferta speciale dhe bonuse
  • Shanse të mira të basteve sportive
  • Aplikacioni celular
  Disavantazhet:

  • I padisponueshëm në disa vende
  • Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë jo aq gjithëpërfshirës sa disa faqe të tjera bastesh

  Aplikacioni Melbet

  Melbet është në dispozicion në PC dhe celular. Nëse jeni duke përdorur një smartphone, mund të përdorni platformën e plotë të basteve përmes shfletuesit tuaj celular.

  undefined
  Përndryshe, mund të shkarkoni aplikacionin falas Melbet dhe të përdorni librin e sporteve, kazinonë online dhe shumë produkte të tjera të disponueshme.

  Për të marrë aplikacionin celular Melbet , regjistrohuni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni butonin 'Aplikacioni' në krye të ekranit për të shkarkuar ose aplikacionin Android ose iOS .

  Klikoni në ikonën përkatëse për pajisjen tuaj dhe shkarkimi do të fillojë menjëherë.

  Aplikacioni Melbet ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit të Melbet . Mund të vendosni baste sportive, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë, të luani lojëra kazino, të bëni depozita dhe tërheqje dhe të merrni mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit.

  Metodat e pagesës së Melbet

  Melbet ofron mbi 50 mënyra të ndryshme pagese. Opsionet tuaja përfshijnë karta krediti, eWallets , Bitcoin dhe shumë monedha të tjera crypto , dhe pagesa të ndryshme celulare.

  Opsionet e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në bazë të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave të Melbet përfshijnë:

  • Visa
  • MasterCard
  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Dogecoin
  • AstroPay
  • ecoPayz
  • Transferte bankare

  A është Melbet Legjit?

  Melbet është një faqe globale bastesh që ofron baste të sigurta dhe të sigurta në internet për mijëra lojtarë çdo ditë në një numër vendesh.

  Melbet ka një sërë marrëveshjesh sponsorizimi të profilit të lartë dhe rregullohet dhe licencohet nga autoriteti i basteve në Curacao.

  Faqja e saj e internetit është e disponueshme në Evropë, Azi, Amerikën Latine, Afrikë, Kanada, Rusi dhe gjetkë në botë, duke ofruar baste sportive online dhe lojëra kazino ligjore për lojtarët.

  Ju mund t'i vendosni bastet tuaja këtu të sigurta duke ditur se Melbet përdor kriptimin më të fundit SSL për të siguruar që të dhënat tuaja personale dhe financat janë plotësisht të sigurta.

  Melbet Identifikohu

  Ja se si të regjistroheni shpejt në llogarinë tuaj:

  • Shkoni në faqen zyrtare të Melbet duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin 'Identifikohu'
  • Shkruani emrin tuaj të përdoruesit, adresën e emailit ose numrin e celularit në varësi të mënyrës se si jeni regjistruar
  • Klikoni 'Identifikohu' për të hyrë në llogarinë tuaj Melbet

  Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të klikoni butonin 'Regjistrimi' kur vizitoni faqen e internetit të Melbet dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

  Kontrolli i kodit të Melbet

  Kodi më i mirë i Melbet për t'u përdorur sot është NEWBONUS .

  Ne e përditësojmë këtë faqe çdo ditë dhe duke përdorur kodin promovues të Melbet NEWBONUS kur regjistroheni, ju mund të merrni ofertën maksimale të bonusit, me kodin që zhbllokon një bonus shtesë prej 30% kur bëni depozitën tuaj të parë.

  Hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Kodi NEWBONUS është testuar sot dhe funksionon.

  Pyetjet e shpeshta Melbet

  Cili është kodi promovues i Melbet ?

  Kodi promovues i Melbet është NEWBONUS. Ky kod u jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të mirëseardhjes gjatë regjistrimit.

  A është Melbet ligjshëm?

  Melbet ka një licencë Curacao dhe ofron baste sportive dhe lojëra kazino për bastorët në shumë vende.

  A ka një aplikacion celular Melbet ?

  Po. Shkarkimi i aplikacionit Melbet për pajisjet Android dhe iOS është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e regjistruar.

  A mund të përdor një VPN me Melbet ?

  Nëse Melbet është i bllokuar në vendin tuaj, mund të përdorni një VPN për të hyrë në faqen e internetit. Kjo zakonisht funksionon dhe ju do të jeni në gjendje të krijoni një llogari ose të identifikoheni në një llogari ekzistuese. Të gjitha veçoritë e faqes në internet do të jenë të disponueshme kur përdorni një VPN.

  Cili është kodi më i mirë promovues i Melbet ?

  Kodi promovues i Melbet NEWBONUS ju jep një bonus depozite prej $130 kur regjistroheni. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e bonusit.