Sign in

Gjeni faqet më të mira të basteve pranë jush.

130.bet ka të gjithë informacionin që ju nevojitet në lidhje me bastebërësit më të mirë të disponueshëm aktualisht në vendin tuaj.

Tema e parazgjedhur

130-sports


Faqet kryesore të basteve

Sot ka më shumë faqe bastesh në internet se sa ka pasur ndonjëherë. Librat më të mirë të sporteve në internet ofrojnë shanse të mëdha për të gjitha sportet tuaja të preferuara, me baste të drejtpërdrejta të disponueshme çdo ditë. Disa nga faqet e internetit më të mira ofrojnë gjithashtu transmetim të drejtpërdrejtë falas.

130.bet ka të gjithë informacionin që ju nevojitet për faqet më të mira të basteve të disponueshme aktualisht në vendin tuaj .

Zgjedhja jonë kryesore për February 2024 është Stake.com , e cila është faqja më e madhe e basteve të crypto në botë.

Kodet ekskluzive të promovimit

Ne kemi kode ekskluzive promocionale të basteve dhe oferta bonus që ju japin akses në ofertat sekrete.

Ndonjëherë kur bashkoheni në një faqe të re bastesh, ju kërkohet një kod promocional ose kod bonus. Pa një kod, mund të humbisni një bonus shtesë.

Kodet tona ekskluzive janë të garantuara për t'ju marrë ofertën më të mirë të regjistrimit kur bashkoheni në një faqe të re bastesh në internet.

130-casino130-poker


Shqyrtime të faqeve të basteve

Është e rëndësishme të merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet për një faqe bastesh në internet përpara se të hapni një llogari me ta. Shqyrtimet tona ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për një numër faqesh bastesh. Nga bonusi i mirëseardhjes, mënyrat e pagesës, shërbimi ndaj klientit, ne do t'ju japim të gjithë informacionin që ju nevojitet për atë që është e mirë dhe e keqe për secilën kompani përpara se të vendosni nëse do t'i bashkoheni.
Ka qindra faqe bastesh për të zgjedhur. Këtu në 130.bet, ne kemi të gjithë informacionin që ju nevojitet për disa prej basteshkruesve më të mirë online në botë.

Ne kemi kode ekskluzive promocionale për t'u përdorur në faqet e basteve online në vendin tuaj dhe 130.bet ka oferta ekskluzive bonus për lojtarët që kërkojnë të bashkohen me një faqe të re bastesh.

Ne kemi oferta bastesh sportive, oferta mirëseardhjeje në kazino dhe më shumë.

Nëse jeni i ri në bastet online, ne kemi të gjitha informacionet që ju nevojiten për t'u bashkuar me një faqe bastesh, me udhëzues për hapjen e një llogarie, vendosjen e një basti, pretendimin e ofertave të bonusit dhe tërheqjen e fitimeve.

Përveçse ju japim kode ekskluzive bonusi bastesh, ne gjithashtu mund t'ju ndihmojmë të gjeni një faqe të re bastesh bazuar në një mënyrë të veçantë pagese. Nga Apple Pay dhe Bitcoin deri te Paytm dhe ZCash, ne mund t'ju gjejmë një faqe të re bastesh për t'u bashkuar, pavarësisht se në cilën mënyrë pagese dëshironi të përdorni.

Faqet më të mira të basteve

Ka kaq shumë libra sportive dhe kazino në internet për të zgjedhur. Ekspertët tanë kanë testuar shumë prej tyre. Faqet e kësaj faqeje interneti do t'ju tregojnë gjithçka që është e mirë dhe e keqe për secilën prej tyre dhe udhëzuesit tanë do t'ju japin informacion se çfarë të prisni kur të bashkoheni në një faqe të re bastesh në vendin tuaj.

Faqet më të mira të basteve do të ofrojnë baste për shumë sporte, me baste të drejtpërdrejta dhe transmetim të drejtpërdrejtë. Ata do t'ju lejojnë të depozitoni duke përdorur një gamë të gjerë mënyrash pagese dhe do të ofrojnë gjithashtu tërheqje të shpejta. Ata gjithashtu do të kenë mbështetje të mirë ndaj klientit, si dhe një bonus bujar mirëseardhjeje për lojtarët e rinj, dhe oferta speciale dhe bonuse për lojtarët ekzistues. Ne do t'ju tregojmë se cilat faqe interneti ofrojnë të gjitha këto gjëra.

Ofertat më të mira të bonusit këtë muaj

Shumica e faqeve të basteve ofrojnë bonuse, shpesh si një mënyrë për të sjellë lojtarë të rinj. Ofertat e bonusit të basteve mund të jenë shumë të vlefshme dhe zakonisht kërkohen nëse jeni duke hapur një llogari të re bastesh.

Disa faqe interneti bastesh kërkojnë që ju të jepni një kod bonus ose kod promovimi kur regjistroheni. Pa kodin, mund të humbisni bonusin.

Disa nga ofertat më të mira të bonuseve të disponueshme në 130.bet përfshijnë kode ekskluzive promocionale, duke ju lejuar të merrni një bonus më të madh se ai i reklamuar në faqen e internetit të libralidhësve.

Bonuset e basteve sportive

6 ofertat më të mira të bonusit të librave sportiv [muaj] [vit]

Bookmaker Oferta bonus Kodi Promo / Kodi i Bonusit
deri në 3000 dollarë Përdorni kodin e Stake NEWBONUS (200% bonus depozite)
deri në 130 dollarë
Përdorni kodin promovues 1xBet NEWBONUS (100% bonus depozite duke përfshirë 30% shtesë)
deri në 130 dollarë
Përdorni kodin promovues të Betwinner NEWBONUS (130 dollarë bonus depozite)
deri në 130 dollarë
Përdorni kodin promovues të Linebet NEWBONUS (130 dollarë bonus depozite)
deri në 130 dollarë
Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS (130 dollarë bonus depozite)
deri në 100 dollarë
Përdorni kodin promovues të PNXBet NEWBONUS (100% bonus depozite)

Bonuset e kazinosë dhe pokerit

6 ofertat më të mira të bonuseve për kazino dhe poker [muaj] [vit]

Dhoma e kazinosë/pokerit Oferta bonus Kodi Promo / Kodi i Bonusit
deri në 1000 dollarë
Përdorni kodin promovues të Stake .com NEWBONUS (200% bonus depozite)
deri në 1500 dollarë
Përdorni kodin promocional të 1xBet NEWBONUS (Bonus depozitimi + rrotullime falas)
deri në 1750 dollarë
Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS (bonus depozitimi + 290 rrotullime falas)
deri në 1500 dollarë
Përdorni kodin promovues të Melbet NEWBONUS (bonus depozitimi + 150 rrotullime falas)
deri në 500 dollarë
Përdorni kodin promovues të PNXBet NEWBONUS (100% bonus depozite)
deri në 390 dollarë
Përdorni kodin promovues të Betwinner NEWBONUS
Shënim: Nëse nuk thuhet ndryshe, të gjithë kodet promocionale dhe ofertat e bonusit janë për lojtarët e rinj. T&C zbatohen. Duhet të jetë 18+ për t'u regjistruar, përveç nëse përcaktohet ndryshe.

Promovimet më të mira

Përveç ofrimit të një bonusi mirëseardhjeje, shumë site bastesh në internet ofrojnë oferta speciale, bonuse dhe promovime të disponueshme për të gjithë lojtarët e tyre.

Ne kemi detaje të promocioneve më të mira të basteve të disponueshme aktualisht në bastebërësit ndërkombëtarë në internet që operojnë në vendin tuaj. Prisni të gjeni oferta të tilla si baste falas, shanse të shtuara, bonuse depozitash, baste pa rrezik dhe më shumë.

Promovimet e basteve sportive

7 promovimet kryesore të basteve [muaj] [vit]

Faqja e basteve Promovimi Oferta
E premte me fat
Bonus depozitimi 100% deri në 100 € ose ekuivalenti i monedhës çdo të premte
Daily Race 100 mijë dollarë
Fitoni një pjesë prej $100,000 çdo ditë kur vini bast në Stake
Bast pa rrezik
Kthimi i parave në bastet e zgjedhura sportive nëse basti juaj humbet
Dhuratë Weekly Giveaway 50 mijë dollarë
Fitoni një pjesë prej $50,000 çdo javë kur vendosni baste
25% Bonus depozite
Depozitoni duke përdorur metoda të zgjedhura pagese për të marrë një bonus depozite prej 25% çdo ditë
Bonusi i futbollit të së shtunës
Merrni një bonus shtesë prej 50% për bastet fituese të futbollit çdo të shtunë
500% bast pa rrezik
Merrni një bast 500% pa rrezik për baste sportive dhe akumuluese Esports

Pse 130.bet?

130.bet ka të gjithë informacionin që ju nevojitet në faqet më të mira të basteve të disponueshme në vendin tuaj.

Ne kemi kode ekskluzive promocionale dhe oferta bonusi, të cilat do t'ju marrin bonusin më të madh të basteve falas kur bashkoheni në një faqe të re bastesh.

Shumë nga bonuset dhe ofertat e mirëseardhjes që gjenden në 130.bet nuk janë të disponueshme nëse shkoni direkt në faqen e basteve në fjalë. Për shembull, kodi ynë promovues i Betwinner NEWBONUS do t'ju marrë një bonus shtesë depozite prej 30%. Në vend të përputhjes së depozitave prej 100 dollarësh të gjetur në faqen e internetit të Betwinner , kodi ynë ju lejon të merrni deri në 130 dollarë!

Ne kemi udhëzues bastesh, rishikime të kodeve promovuese, komente të basteshkruesve dhe shumë më tepër. Pavarësisht nëse jeni një bastist me përvojë ose i ri në bastet online, kjo faqe interneti mund t'ju ndihmojë të përfitoni më të mirën nga përvoja juaj e basteve në internet.

Përveçse do t'ju ofrojmë informacion në lidhje me bastebërësit në internet që janë të disponueshëm ku jetoni, ne do t'ju tregojmë gjithashtu për opsionet e disponueshme të pagesës, faqet e basteve Bitcoin që mund të provoni dhe faqet e internetit që ofrojnë tërheqjet më të shpejta.

Faqet e basteve në Bitcoin

Bastet Crypto po rriten në popullaritet. Ju mund të gjeni një numër librash dhe kazinosh sportive Bitcoin , si dhe faqe interneti që pranojnë Ethereum , Litecoin , Dogecoin dhe kriptovaluta të tjera.

Nëse jeni duke kërkuar për një faqe bastesh Bitcoin , do të gjeni shumë opsione të disponueshme këtu në 130.bet, me informacione për librat sportiv të Bitcoin , kazinotë crypto dhe më shumë.

Faqet e basteve me transmetim të drejtpërdrejtë

Ju mund të shijoni sportin falas të transmetimit të drejtpërdrejtë në një numër faqesh bastesh në internet.

Disa nga librat më të mirë sportivë u lejojnë bastorëve të shikojnë dhe të bastojnë në ngjarje sportive të drejtpërdrejta, me bastebërësit më të mirë në internet që kanë të drejta për deri në 70,000 ngjarje të ndryshme sportive çdo vit.

Pavarësisht nëse jeni në një PC ose një telefon celular, mund të shikoni transmetim të drejtpërdrejtë të sportit falas dhe me cilësi transmetimi HD.

Libra të ndryshëm sportiv në internet kanë të drejta për transmetime të ndryshme të drejtpërdrejta, kështu që zgjedhja e disponueshme mund të ndryshojë në bazë të faqes së basteve ku jeni regjistruar. Sidoqoftë, mund të prisni që faqet kryesore të basteve të ofrojnë futboll, tenis, pingpong, basketboll, bejsboll, gara me kuaj, eSports, hokej mbi akull dhe sporte të tjera me transmetim të drejtpërdrejtë.

Sporti i transmetimit të drejtpërdrejtë në një faqe bastesh në internet shpesh do të vijë me komente audio së bashku me videon dhe transmetimet zakonisht fillojnë një ose dy minuta përpara se të planifikohet fillimi i lojës ose ndeshja.

Transmetimi i drejtpërdrejtë në një faqe bastesh në internet është pa pagesë, megjithëse disa mund të kërkojnë që ose të keni bërë një depozitë të fundit me para reale ose të keni aktualisht fonde në llogarinë tuaj të basteve, në mënyrë që të shikoni një transmetim. Disa mund të këmbëngulin gjithashtu që llogaria juaj është aktive dhe së fundi keni vendosur një bast për të parë sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë.

Faqet e transmetimit të drejtpërdrejtë

6 faqet kryesore të basteve me transmetim të drejtpërdrejtë [muaj] [vit]

Faqja e transmetimit të drejtpërdrejtë Informacione të transmetimit të drejtpërdrejtë
Transmetim i përditshëm i drejtpërdrejtë në sporte të shumta. Shumë e rekomanduar
Transmetim i shkëlqyer i drejtpërdrejtë i ESports dhe shumë sporte të tjera të transmetuara drejtpërdrejt për përdoruesit
Ofrohet transmetim i drejtpërdrejtë i përditshëm. Mund të shikojë transmetime të shumta drejtpërdrejt në të njëjtën kohë
Transmetim i drejtpërdrejtë gjithëpërfshirës i ESports . Gjithashtu transmetime të drejtpërdrejta të sporteve të tjera çdo ditë
Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë i lehtë për t'u përdorur. Jo aq shumë sporte të ofruara në krahasim me Betwinner dhe 1xBet
Shërbim ditor i transmetimit të drejtpërdrejtë. Sporte të shumta të disponueshme për t'u parë

Metodat e pagesës së basteve

Shumica e faqeve kryesore të basteve në internet ju lejojnë të depozitoni dhe tërhiqni para duke përdorur një gamë të gjerë mënyrash të ndryshme pagese.

Kartat e kreditit dhe kartat bankare si Mastercard dhe Visa mbeten opsione të njohura për depozitimin e parave në një llogari bastesh, por bastet e sportit dhe lojtarët e kazinosë duan një zgjedhje të gjerë dhe të larmishme.

Shumica e eWallets të mirë në internet ofrojnë një zgjedhje të tillë, me kuletat elektronike si Neteller dhe Skrill të njohura nga lojtarët. Bitcoin dhe monedha të tjera crypto po rriten në popullaritet, dhe siç shpjegohet në faqet e kësaj faqeje interneti, tani ka një numër faqesh bastesh Bitcoin , ku lojtarët mund të financojnë llogarinë e tyre me kripto.

Apple Pay , Google Pay dhe opsione të tjera të ndryshme pagese celulare janë gjithashtu të njohura me disa bastorë.

Pavarësisht nga mënyra juaj e preferuar e pagesës, ka të ngjarë të gjeni një numër faqesh bastesh me interes për ju. Udhëzuesit tanë për opsionet e pagesës së basteve do t'ju tregojnë të gjitha librat sportive dhe kazinotë në internet që operojnë në vendin tuaj, së bashku me detajet e opsioneve të pranuara të depozitave të tyre. Ne do t'ju tregojmë gjithashtu se cilët operatorë kanë kohën më të shpejtë të tërheqjes.

Nëse po kërkoni të bashkoheni në një libër të ri sportiv ose kazino në internet, duhet të mbani mend se disa kompani kërkojnë që ju të depozitoni duke përdorur një mënyrë të veçantë pagese për të shlyer një bonus mirëseardhjeje ose ofertë bastesh falas kur regjistroheni. Këtu në 130.bet, ne do t'ju tregojmë për çdo kufizim.

Cili është kodi më i mirë promovues 1xBet ?

Lojtarët e rinj mund të përdorin kodin promovues 1xBet NEWBONUS për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen.

Cili është kodi Stake.com ?

Kodi promovues i Stake është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistroheni në Stake.com.

Cili është kodi promovues i Betwinner ?

Ne rekomandojmë kodin promovues të Betwinner NEWBONUS. Lojtarët e rinj mund ta përdorin këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistrohen.

Si të përdor një kod promovues?

Ndonjëherë kur bashkoheni në një faqe të re bastesh, ju kërkohet një kod promocional ose kod bonus kur hapni llogarinë tuaj.

Pa një kod, mund të humbisni bonusin e plotë të mirëseardhjes.

Nëse keni, sigurohuni që ta shkruani saktë në kutinë e dhënë në formularin e regjistrimit.

Cili është kodi promovues i Melbet ?

Kodi promovues më i mirë i Melbet për t'u përdorur është NEWBONUS. Përdorni kodin kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm.

A është Stake.com ligjshme?

Po. Stake është kazinoja më e madhe në botë e basteve sportive dhe crypto në internet.

Stake ka një licencë Curacao dhe është i disponueshëm në shumë vende.

Cili është kodi promovues PNXBet ?

Kodi promocional i PNXBet është NEWBONUS. Përdorni kodin për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistroheni.

Cili është kodi promovues 1win ?

Përdorni kodin promovues 1win BETMORE kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të disponueshëm. Mund të kërkohet deri në 1025 dollarë.

Cili është kodi më i mirë promovues i Megapari ?

Përdorni kodin promovues të Megapari NEWBONUS për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistroheni.

Cili është kodi promovues i Linebet ?

Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS. Përdorni këtë kod për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur hapni një llogari.

A është PNXBet ligjshme?

Po, PNXBet është një faqe e ligjshme bastesh në internet. PNXBet.com ka një licencë Curacao dhe operon në shumë vende të botës.