Sign in
  Stake

  Stake

  Informacion mbi Stake - mësoni për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin më të mirë promovues për t'u përdorur

  Rishikimi i aksioneve - Kodi promovues i Stake.com, Informacioni i Bonusit dhe Promovimet

  • Informacione Stake.com
  • Kodi promovues i kunjit
  • Regjistrimi i Stake.com
  • Tabela e rezultateve të kunjit
  • Metodat e pagesës së Stake.com
  • A është Stake.com e ligjshme?
  • Stake.com Identifikohu
  • Kontrolli i kodit të Stake.com
  • Pyetjet e shpeshta të Stake.com
  Stake.com është faqja më e madhe në botë e basteve sportive crypto dhe kazinoja online.

  I njohur në shumë vende të botës, Stake.com ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për dhjetëra mijëra lojtarë çdo ditë.

  Kodi Stake.com NEWBONUS jep lojtarëve të rinj një bonus ekskluziv 200% në depozitën e tyre të parë kur hapin një llogari. Në total, mund të kërkohet bonus deri në 1000 dollarë.

  Libri sportiv i Stake.com është i popullarizuar me bastet në Kanada, Amerikën Latine, Azi, Evropë dhe gjetkë, ndërsa kazinoja online ka mijëra lojëra për të zgjedhur, duke përfshirë shumë origjinale ekskluzive të Stake .

  Kjo faqe e basteve crypto ju lejon të depozitoni duke përdorur Bitcoin , Ethereum dhe kriptovaluta të tjera.

  Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm, ndërsa faqja e internetit është e disponueshme në shumë gjuhë, me mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit 24/7 në dispozicion.

  Informacione Stake.com


  Faqja zyrtare e internetit Stake.com
  Kodi promovues i verifikuar Stake NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 200%
  Bonus sportiv 1000 dollarë
  Bonusi i kazinosë 1000 dollarë
  Produktet Libri Sportiv, Kazino, Kazino Live
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2017
  Pranon Crypto po
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po
  Aplikacioni celular Pa shkarkim – platformë e optimizuar për shfletuesin celular
  Depozita minimale 5 dollarë

  Kodi promovues i kunjit

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS. Ky është një kod promocional i testuar dhe i verifikuar që mund të përdoret kur regjistroni një llogari të re.

  Kodi NEWBONUS jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të disponueshëm kur bashkohen në Stake , i cili është libri më i madh sportiv i crypto në botë dhe kazinoja online.

  Në librin sportiv ose kazinonë e crypto mund të përdorni kodin për të marrë bonus prej 1000 dollarësh. Kjo është një ofertë ekskluzive për lojtarët e rinj dhe zhbllokon aksesin në ofertën më të madhe të disponueshme të mirëseardhjes.

  Regjistrimi i Stake.com

  Është shumë e lehtë të regjistrosh një llogari të re në Stake.
  stake.com code NEWBONUS

  Mjafton të plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për të hapur llogarinë tuaj.

  Ja çfarë duhet të bëni:

  1. Shkoni në Stake.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të internetit të Stake .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrohu' dhe plotësoni formularin e shkurtër, i cili kërkon që ju të shkruani adresën tuaj të emailit dhe të krijoni një emër përdoruesi.
  3. Kur ju kërkohet në formular për një kod promocional, futni kodin e Stake.com NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin tuaj.

  Sapo të regjistroheni, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vendosni baste.

  Tabela e rezultateve të kunjit

  Të mirat:

  • Bonus bujar i mirëseardhjes për lojtarët e rinj
  • Shanse të shkëlqyera të basteve sportive
  • Transmetim direkt
  • Pranon crypto
  • Shumë oferta speciale dhe promovime
  Disavantazhet:

  • I padisponueshëm në disa vende
  • Asnjë aplikacion i dedikuar celular

  Metodat e pagesës së Stake.com

  Stake është një sit i basteve crypto . Ju mund të depozitoni duke përdorur një numër crypto të ndryshme. Opsionet më të njohura të depozitave të Stake përfshijnë:

  undefined
  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Ripple
  • Tron

  Nëse nuk zotëroni asnjë crypto dhe nuk keni një portofol crypto , mund të blini crypto për t'u përdorur në Stake duke përdorur crypto , një treg kriptosh i cili ju lejon të përdorni një kartë krediti ose kartë debiti për të blerë kripto.

  A është Stake.com e ligjshme?

  Stake.com është faqja më e madhe në botë e basteve të crypto .

  undefined
  Mijëra lojtarë në vende anembanë botës po vendosin baste sportive dhe po luajnë lojëra kazino në Stake çdo ditë.

  Stake ka një numër marrëveshjesh sponsorizimi të profilit të lartë dhe rregullohet dhe licencohet nga autoriteti i basteve në Curacao. Stake ka bashkëpunuar me këngëtarin Drake , është partneri kryesor i ekipit të futbollit anglez të Premier League Everton FC dhe është partneri zyrtar i basteve i UFC.

  Faqja e internetit Stake.com është e disponueshme në 15 gjuhë të ndryshme dhe ju mund të vini bast në Stake safe duke ditur se të dhënat tuaja personale janë plotësisht të sigurta.

  Stake.com Identifikohu

  Ja se si të regjistroheni shpejt në llogarinë tuaj:

  • Shkoni në faqen zyrtare të internetit të Stake duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin 'Identifikohu' që shihet në krye të ekranit tuaj
  • Shkruani emrin tuaj të përdoruesit ose adresën e emailit, së bashku me fjalëkalimin tuaj të Stake.com
  • Kliko 'Luaj tani' për të hyrë në llogarinë tënde

  Nëse nuk jeni bashkuar ende me faqen më të madhe të basteve në botë për crypto , mund të klikoni butonin 'Regjistrohu' kur të vizitoni faqen e internetit të Stake dhe të ndiqni udhëzimet e thjeshta.

  Kontrolli i kodit të Stake.com

  Kodi promovues më i mirë i Stake për t'u përdorur sot është NEWBONUS.

  undefined
  Ne e përditësojmë këtë faqe çdo ditë dhe duke përdorur kodin Stake.com NEWBONUS kur regjistroheni, ju mund të merrni ofertën maksimale të bonusit.

  Hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Kodi NEWBONUS është testuar sot dhe funksionon.

  Pasi të keni depozituar, thjesht dërgoni mesazh Jae nga ekipi mbështetës i Stake.com në Telegram dhe ai do t'ju japë bonusin me kusht që të keni përdorur kodin NEWBONUS . Jae mund të kontaktohet në Telegram në @ Jae _Stake. Ky hap është vendosur për të parandaluar që lojtarët të abuzojnë me ofertën e bonusit. Mund të kërkohet deri në 1000 dollarë nëpërmjet një bonusi depozite 200%.

  Pyetjet e shpeshta Stake.com

  Cili është kodi më i fundit promovues për Stake.com ?

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS. Ky është kodi më i fundit dhe i lejon lojtarët e rinj të kërkojnë bonusin më të madh të mirëseardhjes kur regjistrohen.

  Si mund ta gjej kodin tim Stake.com ?

  Përdorni kodin promovues të Stake NEWBONUS kur regjistroheni. Klikoni butonin 'Regjistrohu' në krye të ekranit tuaj kur vizitoni faqen e internetit të Stake.com . Do të pyeteni nëse keni një kod kod. Thjesht shkruani kodin NEWBONUS në kutinë e dhënë.

  Cili është kodi promocional?

  Kodi i Stake.com është NEWBONUS.

  A është Stake i ligjshëm në Kanada?

  Po. Stake.com pranon lojtarë nga Kanadaja.

  Si mund të tërheq para nga Stake.com ?

  Hyni në llogarinë tuaj të Stake dhe zgjidhni "Portofoli".

  Klikoni "Tërheqja" më pas zgjidhni shumën që dëshironi të tërhiqni nga balanca juaj e disponueshme dhe shkruani adresën tuaj të crypto .

  Kur të kërkohet, klikoni 'Tërhiq' për të konfirmuar transaksionin dhe kërkesa juaj më pas do të përpunohet. Meqenëse Stake.com është një sit i basteve crypto , tërheqjet janë shumë të shpejta. Shumica e tërheqjeve përpunohen dhe transferohen në portofolin tuaj crypto në 5-10 minuta.

  A është Stake.com ligjshme?

  Po, Stake është i ligjshëm. Ajo është e licencuar në Curacao dhe ka qenë në biznes që nga viti 2017. Ky është një sajt i sigurt dhe i sigurt bastesh në internet me lojëra vërtet të ndershme. Mijëra lojtarë vënë baste në Stake.com çdo ditë dhe aktualisht është libri më i madh sportiv i crypto në botë.

  Çfarë është depozita minimale në Stake ?

  Ju mund të depozitoni crypto me vlerë 5 dollarë në Stake.com.

  A ka Stake.com para?

  Po, ju mund t'i arkëtoni bastet tuaja në bast. Funksioni Cash Out ofrohet në sporte të ndryshme dhe në tregje të ndryshme bastesh.

  Cilat vende mund të përdorin Stake.com ?

  Stake.com është në dispozicion në shumë vende të ndryshme. Stake mund të aksesohet në Kanada, në të gjithë Evropën, Azinë, pjesë të Amerikës Latine dhe gjetkë.

  Cili është kodi promovues për Stake.com në Kanada?

  Kodi promovues i Stake për Kanada është NEWBONUS. Ky kod u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion, me bonus deri në 1000 dollarë në dispozicion.