Sign in
  Vlerësime

  Vlerësime

  Rishikimet e ekspertëve të librave sportiv dhe kazinove në faqet kryesore të basteve në internet, duke përfshirë 1xBet , Betwinner , Stake , PNXBet dhe Linebet . Merrni kode ekskluzive promocionale, oferta bonus dhe udhëzues bastesh

  • Renditja e faqeve të basteve
  • Sa i mirë është 1xBet?
  • Pikat kryesore të 1xBet
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi i Betwinner
  • Pikat kryesore të Betwinner
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi i Linebet
  • Pikat kryesore të Linebet
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi i Megapari
  • Pikat kryesore të Megapari
  • Sportive
  • Kazino
  • Çfarë është Melbet?
  • Pikat kryesore të Melbet
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi i PNXBet
  • Pikat kryesore të PNXBet
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi i Stake.com
  • Pikat kryesore të Stake.com
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikimi 1win
  • Pikat kryesore të 1win
  • Sportive
  • Kazino
  • Rishikoni pyetjet e shpeshta
  Secure
  Trusted
  Verified
  Zbulimi i reklamave bonus image
  Every online gambler deserves a safe and fair place to play. We aim to create a safe online environment for players through free, impartial and independent reviews of the best online gambling companies so that you can play with confidence and security. All ratings and reviews are made independently of the operator by our team of gaming experts and with every company being fully licensed to operate they can be trusted to offer fair play. We accept compensation from the companies advertised on this page and this may affect the brand positioning. We endeavour to continuously update this list so we can bring you the most current sites and the best available offers but we cannot review every site in the market Every online gambler deserves a safe and fair place to play. Please note we have financial arrangements with many of the companies on our website. Those arrangements provide that the company will receive a fixed fee commission if users choose to utilize the links located on the website GOT IT
  Shfaq kripto
  Trending Now
  Social Betting
  1
  Stake.com
  Vlerësimi i Lojtarëve

  Vleresoje! (0)

  Rezultati
  9,9
  Merrni bonus Vizitoni Stake.com

  Stake.com: Get 25 Stake Cash & 250,000 Gold Coins when you sign up with code NEWBONUS at Stake.us. USA only. Excludes certain States including NY,NV,ID, KY,WA. 18+ only. Terms and Conditions apply.

  2
  BetMGM

  Vleresoje! (0)

  9,8
  Merrni bonus Vizitoni BetMGM

  BetMGM: Must use BETMGM bonus code NEWWORLD1. Receive a 100% Risk Free first bet up to $1000. There is a 2x wagering requirement on the bonus received from this promotion. New customers only. 21+ T&Cs apply. To claim this Sports Promotion, you must deposit a minimum of $10 in to your account and place, as your first real money bet after opening your account, any sports wager. Only the first $1000 of the first wager are eligible for this promotion.

  3
  Borgata Sports

  Borgata Sports: Licensed and regulated by the New Jersey Division of Gaming Enforcement as an Internet gaming operator in accordance with the Casino Control Act N.J.S.A. 5:12-1 and its implementing regulations. Only customers 21 and over are permitted to play our games. If you or someone you know has a gambling problem, call 1-800-GAMBLER

  Social Betting
  4
  Stake.us

  Vleresoje! (0)

  9,6
  Merrni bonus Vizitoni Stake.us

  Stake.us: Sign up with the code NEWBONUS and when you verify your account get 25 Stake Cash for free PLUS 250,000 Gold Coins! No deposit required. 21+ only. T&Cs apply. Excludes NY,NV,ID, KY,WA, MI.

  5
  Bc.Game Sport

  Bc.Game Sport: Únase a BC.game con el código de promoción NEWBONUS y obtenga hasta $ 20,000 como bonificación. Mayores de 18 Se aplican términos y condiciones.

  6
  Rolletto

  Vleresoje! (0)

  9,3
  Merrni bonus Vizitoni Rolletto

  Rolletto: 18+ only. T&Cs apply. Join Rolletto and make your first deposit to be eligible for their 150% first deposit sports bonus up to 1500 EUR / USDT.

  Është e rëndësishme të merrni të gjithë informacionin që ju nevojitet për një faqe bastesh në internet përpara se të hapni një llogari me ta.

  Rishikimet tona të faqeve të basteve janë krijuar për t'ju dhënë të gjithë informacionin që ju nevojitet në faqet më të mira të basteve në internet.

  Shqyrtimet tona do t'ju tregojnë se çfarë është e mirë dhe e keqe në faqen e basteve ku po kërkoni të bashkoheni.

  Ne do t'ju tregojmë për bonusin e mirëseardhjes dhe çdo kod promovimi që duhet të përdorni për të kërkuar atë bonus. Ne do t'ju tregojmë se si të regjistroheni në çdo faqe bastesh dhe do t'ju tregojmë për mënyrat e pagesës që ato ofrojnë.

  Ne do t'ju tregojmë gjithashtu për nivelet e tyre të shërbimit ndaj klientit, si dhe do t'ju ofrojmë informacion në lidhje me librin e tyre sportiv dhe kazinonë.

  E thënë thjesht: Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të keni të gjithë informacionin që ju nevojitet përpara se të merrni një vendim nëse do t'i bashkoheni ose jo një faqeje të re bastesh.

  Renditja e faqeve të basteve

  Shqyrtimet e faqeve tona të basteve listojnë gjërat e mira dhe të këqija për secilën kompani. Ne i japim çdo faqeje bastesh një rezultat, i cili bazohet në përvojat tona me secilën firmë të veçantë.

  Lexuesit tanë gjithashtu mund të japin mendimin e tyre për çdo faqe bastesh dhe gjithashtu t'u japin një pikë.

  Duke bërë këtë, ju merrni një pamje gjithëpërfshirëse se sa e mirë (ose e keqe) është një faqe e caktuar bastesh.

  Shqyrtimet tona janë të ndara në disa seksione. Nëse po kërkoni të bashkoheni si një lojtar i ri, ne do t'ju tregojmë për çdo ofertë bonus ose baste falas që janë të disponueshme. Ne do t'ju tregojmë për shanset dhe tregjet e tyre, sportet ku mund të bastoni, gamën e tregjeve të basteve dhe nëse transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm.

  Ne do t'ju tregojmë gjithashtu për kazinotë e tyre në internet, mënyrat e disponueshme të pagesës, aplikacionet e dedikuara dhe shumë më tepër.

  Sa i mirë është 1xBet?

  1xBet është një faqe globale bastesh në internet, e cila është e njohur me lojtarët në të gjithë botën.

  undefined
  Duke ofruar regjistrim të shpejtë, një gamë të madhe mënyrash pagese dhe një zgjedhje të madhe sportesh për të bastuar, ka shumë për të pëlqyer për këtë operator.

  Kodi ynë ekskluziv i promovimit 1xBet NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të kërkojnë gjithashtu bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  Ne jemi fansa të mëdhenj të 1xBet dhe komentet tona do t'ju ofrojnë të gjithë informacionin që ju nevojitet për bastet në librin e tyre sportiv dhe kazinonë.

  1xBet mobile casino
  Sportsbook ka transmetim të drejtpërdrejtë dhe pranon baste për mbi 40 sporte të ndryshme, me shanse të mira dhe baste të drejtpërdrejta në mijëra ngjarje çdo ditë.

  Kazinoja fantastike 1xBet lejon mijëra lojëra slot për të zgjedhur, si dhe një përzgjedhje të madhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë, me ruletë live, blackjack dhe lojëra të tjera të njohura me tregtarë të drejtpërdrejtë të disponueshme për t'u luajtur 24/7.

  Ka shumë për të pëlqyer për 1xBet, i cili mund të aksesohet në pjesë të Evropës, Azisë, Kanadasë, Amerikës Latine dhe gjetkë!

  Pikat kryesore të 1xBet

  Sportive

  • Transmetim direkt
  • Mbi 40 sporte për të bastuar
  • Shumë oferta bonus dhe promovime
  • Mbi 90 mënyra të ndryshme pagese
  • Lexoni rishikimin e 1xBet Sports

  Kazino

  • Mijëra lojëra elektronike dhe lojëra të tjera
  • Një përzgjedhje e madhe e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Regjistrim i shpejtë
  • Aplikacione për Android dhe iOS
  • Lexoni rishikimin e kazinosë 1xBet

  Rishikimi i Betwinner

  Betwinner është një tjetër faqe e njohur globale e basteve ku mund të shijoni baste sportive, lojëra kazino në internet dhe shumë më tepër.

  betwinner mobile sports
  Kodi promovues i Betwinner NEWBONUS u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonusin më të mirë të mirëseardhjes kur regjistrohen.

  Pasi të hapet llogaria juaj, mund të shijoni shumë transmetime të drejtpërdrejta, baste të drejtpërdrejta dhe veprime kazino.

  Libri i sporteve ofron shanse të mëdha për shumë sporte, si dhe ngjarje jo sportive, si politika dhe shfaqje të ndryshme televizive, ndërsa kazino ofron mbi 3000 lojëra, duke përfshirë shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Shqyrtimet tona të Betwinner ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për këtë libralidhës të shkëlqyer ndërkombëtar, i cili është i disponueshëm në shumë vende!

  Pikat kryesore të Betwinner

  Sportive

  • Shumë sporte për të bastuar
  • Bonuset dhe promovimet e rregullta
  • Gama e gjerë e mënyrave të pagesës
  • Transmetim direkt
  • Rishikimi i Betwinner Sports

  Kazino

  Rishikimi i Linebet

  Libri i sporteve Linebet është i popullarizuar nga lojtarët nga e gjithë bota, ndërsa kazinoja e klasit botëror ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

  Lojtarët e rinj mund të fillojnë me një bonus me vlerë deri në 1500 dollarë falë kodit tonë promocional.

  Mësoni më shumë rreth bonusit të mirëseardhjes dhe merrni verdiktin tonë për librin e tyre sportiv dhe kazinonë online në rishikimet tona të Linebet.

  Pikat kryesore të Linebet

  Sportive

  • Bonus i madh i mirëseardhjes
  • Mbi 30 sporte për të bastuar
  • Shumë oferta bonus për lojtarët
  • Transmetim direkt
  • Rishikimi i Linebet Sports

  Kazino

  Rishikimi i Megapari

  Megapari po rritet në popullaritet në shumë vende të botës dhe ka mbi 500,000 lojtarë të regjistruar në kohën e shkrimit.

  megapari mobile betting
  Me një kazino online të pajisur mirë dhe libër sportiv mbresëlënës, kjo faqe ndërkombëtare bastesh ka shumë gjëra të mira për të.

  Ju mund të bastni me kripto në librin sportiv global, ku do të gjeni shumë sporte për të bastuar dhe oferta të rregullta bonusi për lojtarët e regjistruar.

  Kazinoja Megapari ka mijëra lojëra elektronike dhe lojëra tavoline për t'u shijuar.

  Rishikimet tona të Megapari kanë të gjithë informacionin që ju nevojitet përpara se të vendosni nëse do të hapni një llogari!

  Pikat kryesore të Megapari

  Sportive

  Kazino

  • Shumë lojëra dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Kazino me shumë gjuhë
  • Lotaria dhe lojëra të tjera në dispozicion
  • Rishikimi i kazinosë Megapari

  Çfarë është Melbet?

  Nëse nuk jeni të njohur me Melbet, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar!

  undefined
  Melbet është i disponueshëm në shumë pjesë të botës, duke ofruar baste sportive online dhe lojëra kazino për mijëra lojtarë çdo ditë.

  Në Librin e Sporteve mund të shijoni baste të drejtpërdrejta në mbi 30 sporte të ndryshme, ndërsa transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm çdo ditë kur regjistroheni.

  Në kazino, ju mund të shijoni mijëra lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve.

  Ju gjithashtu mund të depozitoni dhe tërhiqni në Melbet duke përdorur mbi 60 mënyra pagese, duke përfshirë Bitcoin dhe shumë monedha të tjera kripto.

  Zbuloni më shumë në komentet tona të Melbet!

  Pikat kryesore të Melbet

  Sportive

  • Bast në mbi 30 sporte të ndryshme
  • Transmetim direkt
  • Gama e gjerë e mënyrave të pagesës
  • Bonuset dhe promovimet për lojtarët
  • Rishikimi i Melbet Sports

  Kazino

  • Regjistrim i shpejtë
  • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
  • Shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
  • Nuk ka kufizime për tërheqje
  • Rishikimi i kazinosë Melbet

  Rishikimi i PNXBet

  Ju mund të kërkoni një përmbledhje të PNXBet Filipine duke pasur parasysh se sa popullor është kjo faqe bastesh në vend, por PNXBet është jashtëzakonisht popullor në shumë vende.

  pnxbet mobile esports
  I disponueshëm në Azi, pjesë të Evropës dhe shumë vende anembanë botës, PNXBet është shtëpia e një kazinoje të shkëlqyer sportive dhe të klasit botëror.

  Libri i sporteve është një nga më të mirët në botë për bastet ESports, dhe ju mund të vini bast në mbi 40 sporte të ndryshme. Do të gjeni shanse të mira në mijëra tregje çdo ditë!

  Në kazino, lojtarët trajtohen me 3000+ lojëra, duke përfshirë lojëra elektronike dhe tavolina me tregtarë të drejtpërdrejtë.

  Shqyrtimet tona të PNXBet ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për librin sportiv dhe kazinonë, duke përfshirë mënyrën se si të merrni një bonus mirëseardhjeje prej 500$ kur regjistroheni!

  Pikat kryesore të PNXBet

  Sportive

  • E shkëlqyeshme për ESports
  • Mbi 40 sporte për të bastuar
  • Bonuset dhe promovimet e rregullta
  • Gama e gjerë e mënyrave të pagesës
  • Rishikimi i Librit Sportiv PNXBet

  Kazino

  • Kufijtë e lartë të tërheqjes
  • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
  • Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë
  • Shërbim i shkëlqyer i bisedës live
  • Rishikimi i kazinosë PNXBet

  Rishikimi i Stake.com

  Shpesh na pyesin "a është e mirë Kunji?" dhe përgjigja është po!

  undefined
  Stake.com është libri më i madh i kriptosporteve dhe kriptokazinoja në botë.

  I njohur për marrëveshjet e tij të profilit të lartë të sponsorizimit, shanset e mëdha dhe promovimet e shkëlqyera, ne jemi fansa të mëdhenj të Stake.

  Me një libër sportiv të shkëlqyer me shanse lider në industri për një numër sportesh, dhe një kazino të shkëlqyer ku mund të shijoni lojëra të klasit botëror, duke përfshirë një numër origjinalesh të Stakesë, ka shumë për të pëlqyer në këtë faqe ndërkombëtare bastesh.

  Rishikimet tona të Stake.com ju ofrojnë shumë më tepër informacion në lidhje me këtë faqe të njohur të basteve kripto!

  Pikat kryesore të Stake.com

  Sportive

  • Libër sportiv dhe kazino të klasit botëror
  • Shanse të mëdha në të gjitha sportet kryesore
  • Shumë promovime dhe oferta bonus
  • Bonus i madh i mirëseardhjes për lojtarët e rinj
  • Rishikimi i librit sportiv të kunjit

  Kazino

  Rishikimi 1win

  1win është i njohur me lojtarët në shumë vende të ndryshme dhe ofron baste sportive, lojëra kazino dhe më shumë.

  Ju mund të bastni mbi 25 sporte të ndryshme me 1win, ndërsa kazino ka mijëra lojëra për të zgjedhur.

  Lexoni komentet e 1win për të zbuluar gjithçka që duhet të dini për këtë faqe bastesh miqësore me kripto, duke përfshirë mënyrën se si të merrni një bonus të pabesueshëm me vlerë deri në 1025 dollarë kur regjistroheni!

  Pikat kryesore të 1win

  Sportive

  • Bonus i madh i mirëseardhjes
  • Shumë sporte për të bastuar
  • Oferta dhe promovime të rregullta bonus
  • Pranon kripto
  • Rishikimi i Sporteve 1win

  Kazino

  Rishikoni pyetjet e shpeshta

  Çfarë është një faqe bastesh?

  Një sajt bastesh (ose krijues bastesh) është një kompani që pranon dhe paguan baste për sporte dhe ngjarje të tjera me koeficientët e dakorduar.

  Faqet e basteve në shumë vende pranojnë baste për sporte të ndryshme, ndërsa disa pranojnë gjithashtu baste për ngjarje jo sportive si tregjet e basteve që lidhen me politikën, ngjarjet financiare dhe shfaqjet televizive.

  Cila faqe bastesh është më e mira?

  Shumë faktorë mund të ndikojnë nëse një faqe bastesh në internet është e mirë apo jo. Disa lojtarë mund të kërkojnë shanset më të mira, ndërsa të tjerë mund të kujdesen më shumë se sa shpejt përpunohen tërheqjet.

  Shqyrtimet e faqeve tona të basteve kanë gjithçka që ju nevojitet për të kuptuar plotësisht avantazhet dhe disavantazhet e anëtarësimit në një faqe të caktuar bastesh, gjë që mund t'ju ndihmojë të përcaktoni se cila është më e mira për ju.

  Çfarë është një kod promovues?

  Një kod promocional ju lejon të merrni një bonus kur bashkoheni në një faqe bastesh. Shqyrtimet tona përmbajnë informacion mbi çdo kod promovimi që ju nevojitet për të kërkuar ose një bast falas ose një bonus mirëseardhjeje.

  A duhet të përdor një kod promocional?

  Shumë site bastesh kërkojnë që ju të përdorni një kod promovimi për të kërkuar një bast falas ose bonus mirëseardhjeje.

  Nëse nuk përdorni një kod kur regjistroheni, mund të humbisni bonusin.

  130.bet ka kode ekskluzive promocionale dhe kode bonusi që u mundëson lojtarëve të kërkojnë oferta bonusi të cilat nuk gjenden nëse do të shkonit direkt në faqen e basteve.

  Shqyrtime të faqeve të basteve