Sign in
  Megapari

  Megapari

  Informacion për Megapari - mësoni për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin më të mirë promovues për t'u përdorur

  Rishikimi i Megapari - Kodi i Promosë, Informacioni i Bonusit dhe Promovimet

  • Informacione Megapari
  • Kodi promovues i Megapari
  • Regjistrimi Megapari
  • Tabela e rezultateve Megapari
  • Aplikacioni Megapari
  • Metodat e pagesës Megapari
  • A është Megapari Legit?
  • Hyrja në Megapari
  • Kontrolli i kodit Megapari
  • Pyetjet e shpeshta të Megapari
  Megapari.com ofron baste sportive dhe lojëra kazino në internet për mijëra lojtarë çdo ditë.

  Megapari është i licencuar për të operuar në një numër vendesh dhe është i disponueshëm në pjesë të Evropës, Azisë, Afrikës dhe gjetkë.

  Ky është një faqe relativisht e re bastesh në internet, e nisur në vitin 2019. Megapari ofron baste sportive online për më shumë se 30 sporte të ndryshme, ndërsa lojtarët mund të zgjedhin edhe nga mijëra lojëra kazino në kazinonë online.

  Ju mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj duke zgjedhur nga më shumë se 40 mënyra të ndryshme pagese, me të gjitha të pranuara nga monedhat crypto , si Bitcoin dhe Dogecoin , deri te ecoPayz dhe QIWI .

  Hapja e një llogarie zgjat më pak se një minutë dhe pasi të regjistroheni, mund të përfitoni nga shumë oferta dhe promovime speciale të bonusit si në librin sportiv ashtu edhe në kazino.

  Nëse po hapni një llogari të re, atëherë kodi promovues Megapari NEWBONUS do t'ju marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në libër sportiv ose kazino. Kodi merr lojtarë të rinj deri në 130 dollarë bonus në librin sportiv, ndërsa bonusi i kazinosë vlen deri në 1500 dollarë. Lojtarët e rinj të kazinosë mund të marrin gjithashtu deri në 150 rrotullime falas të kazinosë kur bashkohen!

  Libri i Megapari dhe kazino janë të dy në dispozicion në shumë gjuhë, ndërsa mbështetja e drejtpërdrejtë e klientit është e disponueshme 24 orë në ditë, së bashku me një aplikacion të dedikuar celular.

  Informacione Megapari


  Faqja zyrtare e internetit Megapari.com
  Kodi promovues i verifikuar Megapari NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Bonus sportiv $/€130 (30% shtesë me kod)
  Bonusi i kazinosë 1500 dollarë/€
  Produktet Libri sportiv, Kazino, Kazino Live, Poker, Lojëra TV, Bingo, Toto, Mega Games
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2019
  Pranon Crypto po
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po
  Aplikacioni celular Po ( Android )
  Depozita minimale $1 (ose ekuivalenti i monedhës)

  Kodi promovues i Megapari

  Kodi promovues i Megapari është NEWBONUS. Ky është një kod i testuar dhe i verifikuar që mund të përdoret kur regjistroni një llogari të re.

  Kodi NEWBONUS jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të disponueshëm në libër sportiv ose në kazino.

  130$ bonus sportiv mund të kërkohet nëse përdorni këtë kod. Kjo është 30% më shumë se bonusi standard i mirëseardhjes prej $100 ose ekuivalenti i monedhës. Nëse regjistroheni pa përdorur kodin, mund të mos merrni bonusin e plotë.

  Në kazino Megapari , lojtarët e rinj mund të kërkojnë bonus deri në 1500 dollarë.

  Regjistrimi Megapari

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të regjistruar një llogari të re. Mjafton të plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit. Duhet më pak se një minutë për të hapur llogarinë tuaj.

  megapari promo code NEWBONUS
  Ja çfarë duhet të bëni:

  1. Shkoni në Megapari.com përmes kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të Megapari .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular, adresën e emailit ose detajet e mediave sociale. Përndryshe, ju regjistroheni duke përdorur metodën super të shpejtë me një klikim.
  3. Kur të kërkohet në formular për një kod promocional, fut kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin tuaj.

  Sapo të regjistroheni, mund të merrni bonusin tuaj.

  Tabela e rezultateve Megapari

  Të mirat:

  • Bonus i madh i mirëseardhjes
  • Pranon crypto
  • Shumë oferta bonus dhe promovime
  • Aplikacioni celular
  Disavantazhet:

  • I padisponueshëm në disa vende

  Aplikacioni Megapari

  Megapari funksionon shumë mirë në PC dhe celular, me platformën e plotë të basteve të disponueshme përmes shfletuesit tuaj celular nëse jeni në një smartphone. Ju gjithashtu mund të shkarkoni aplikacionin Megapari falas dhe të përdorni librin sportiv dhe kazinonë online nëpërmjet një aplikacioni të dedikuar.

  megapari app
  Për të marrë aplikacionin Megapari , hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni logon e Android ose iOS që shihet në krye të ekranit. Do të çoheni në një faqe ku mund të shkarkoni aplikacionin celular Megapari direkt në pajisjen tuaj.

  Aplikacioni Megapari ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit Megapari . Mund të vendosni baste sportive, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë, të merrni rezultate dhe shanse të përditësuara drejtpërdrejt dhe të fitoni akses të shpejtë në historikun tuaj të basteve.

  Ju gjithashtu mund të luani lojëra kazino, të depozitoni dhe tërhiqni para dhe të merrni mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit.

  Metodat e pagesës Megapari

  Megapari ofron mbi 40 mënyra të ndryshme pagese. Opsionet tuaja përfshijnë kartat e kreditit, Bitcoin dhe cryptocurrencies e tjera, dhe kuletat elektronike.

  Opsionet e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në bazë të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave Megapari përfshijnë:

  • Visa
  • MasterCard
  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Skrill
  • Neteller
  • ecoPayz
  • Transferte bankare

  A është Megapari Legit?

  Megapari është një faqe globale bastesh me mbi 500,000 lojtarë të regjistruar, që ofron baste sportive online dhe lojëra kazino legale në vende të botës.

  Megapari rregullohet dhe licencohet nga autoriteti i basteve në Curacao, dhe ju mund t'i vendosni bastet tuaja të sigurta duke ditur se faqja e internetit përdor kriptimin më të fundit SSL për të siguruar që të dhënat tuaja personale dhe financat janë plotësisht të sigurta.

  Hyrja në Megapari

  Ja se si të regjistroheni shpejt në llogarinë tuaj:

  • Shkoni në faqen zyrtare të Megapari duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin 'Identifikohu' që shihet në krye të ekranit tuaj
  • Shkruani numrin tuaj celular, adresën e emailit ose emrin e përdoruesit në varësi të mënyrës se si jeni regjistruar
  • Klikoni 'Identifikohu' për të hyrë në llogarinë tuaj

  Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të klikoni butonin 'Regjistrimi' kur vizitoni faqen e internetit të Megapari dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

  Kontrolli i kodit Megapari

  Kodi promovues më i mirë i Megapari për sot është NEWBONUS .

  Duke përdorur kodin NEWBONUS kur regjistroheni, mund të merrni ofertën maksimale të bonusit.

  Bonusi është i disponueshëm kur hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë.

  Kjo faqe përditësohet çdo ditë. Kodi NEWBONUS është testuar sot dhe funksionon.

  Pyetjet e shpeshta Megapari

  Cili është kodi promovues i Megapari ?

  Kodi promovues i Megapari është NEWBONUS. Regjistrohuni me këtë kod për të marrë një bonus prej $130 në depozitën tuaj të parë.

  A është Megapari ?

  Megapari.com rregullohet dhe licencohet nga Qeveria e Curacaos dhe është 100% e ligjshme. Megpari ofron baste sportive online dhe lojëra kazino legale për lojtarët në shumë vende.

  A ka një aplikacion Megapari ?

  Regjistrohuni dhe mund të shkarkoni aplikacionin Megapari falas në pajisjet Android . Libri i sporteve është plotësisht i përgjegjshëm për pajisjet celulare dhe tablet, kështu që ju mund të luani brenda shfletuesit tuaj celular.