Sign in
  Betwinner

  Betwinner

  Informacioni Betwinner - mësoni për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin më të mirë promovues për t'u përdorur

  • Informacioni i Betwinner
  • Kodi i promovimit të Betwinner
  • Regjistrimi në Betwinner
  • Tabela e rezultateve të Betwinner
  • Aplikacioni Betwinner
  • Metodat e pagesës Betwinner
  • A është Betwinner e ligjshme?
  • Hyrja në Betwinner
  • Kontrolli i kodit Betwinner
  • Pyetjet e shpeshta të Betwinner

  Rishikimi i Betwinner - Kodi i Promosë, Informacioni i Bonusit dhe Promovimet

  Që nga viti 2016, Betwinner.com është një faqe globale bastesh, që ofron baste sportive online, lojëra kazino dhe më shumë për qindra mijëra përdorues të regjistruar.

  Betwinner është një faqe inovative bastesh me një libër sportiv të klasit botëror dhe një kazino online të pajisur mirë.

  Ky operator ofron një gamë të gjerë mënyrash pagese dhe ju lejon të depozitoni dhe tërhiqni shpejt dhe me lehtësi para. Ju gjithashtu mund të depozitoni këtu duke përdorur Bitcoin dhe kriptovaluta të tjera.

  Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë të Betwinner është i shkëlqyeshëm dhe i lejon përdoruesit të shikojnë sporte të drejtpërdrejta kur janë të kyçur.

  Betwinner gjithashtu ofron poker, sporte virtuale dhe produkte të tjera për lojtarët në Azi, Evropë dhe gjetkë në botë.

  Kodi promovues Betwinner NEWBONUS jep lojtarëve të rinj një bonus shtesë prej 30% në depozitën e tyre të parë kur hapin një llogari. Në vend të bonusit standard të depozitave 100% deri në 100 dollarë, i cili reklamohet në faqen e internetit të Betwinner , duke përdorur kodin NEWBONUS , lexuesit e 130.bet mund të marrin një bonus shtesë 30% me deri në 130 dollarë të disponueshëm në librin sportiv.

  Faqja e internetit është në dispozicion në shumë gjuhë, me mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit 24/7 në dispozicion.

  Informacioni i Betwinner


  Faqja zyrtare e internetit Betwinner.com
  Kodi promovues i verifikuar Betwinner NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100%
  Bonus sportiv $/€130 (30% shtesë me kod)
  Bonusi i kazinosë 390 dollarë/€
  Produktet Libri Sportiv, Kazino, Kazino Live, Poker, Sporte Virtuale, Bingo
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2016
  Pranon Crypto po
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po
  Aplikacioni celular Po ( Android , iOS )
  Depozita minimale $1 (ose ekuivalenti i monedhës)

  Kodi i promovimit të Betwinner

  Kodi promovues i Betwinner është NEWBONUS. Ky kod është testuar dhe verifikuar dhe mund të përdoret kur regjistroni një llogari të re.

  Regjistrohu me kodin NEWBONUS dhe mund të marrësh bonusin më të madh të disponueshëm.

  Në librin sportiv mund të përdorni kodin për të marrë 130 dollarë bonus. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde e mirëseardhjes prej 100 dollarësh ose ekuivalenti i monedhës. Nëse regjistroheni pa përdorur kodin promovues, mund të mos merrni bonusin e plotë.

  Në kazinonë Betwinner , kodi u lejon lojtarëve të rinj të marrin bonus deri në 390 dollarë.

  Regjistrimi në Betwinner

  Është e shpejtë dhe e lehtë për të regjistruar një llogari të re. Thjesht duhet të plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit kur të hyni në faqen e internetit të Betwinner . Hapja e një llogarie zgjat më pak se një minutë.

  Betwinner promo code NEWBONUS
  Ja çfarë duhet të bëni:

  1. Shkoni në Betwinner.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të Betwinner .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Ju mund të regjistroheni duke përdorur adresën tuaj të emailit ose numrin e celularit. Përndryshe, ju regjistroheni duke përdorur metodën e shpejtë me një klikim.
  3. Kur pyetet në formular nëse keni një kod promocional, futni kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin tuaj.

  Sapo të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin e mirëseardhjes dhe të filloni të vendosni bastet tuaja.

  Tabela e rezultateve të Betwinner

  Të mirat:

  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer sportiv i transmetimit të drejtpërdrejtë
  • Pranon crypto
  • Shumë oferta speciale, bonuse dhe promovime
  • Aplikacioni celular
  Disavantazhet:

  • I padisponueshëm në disa vende

  Aplikacioni Betwinner

  Betwinner është i disponueshëm në PC dhe celular, me një version të plotë celular të faqes në internet të disponueshëm nëse jeni duke përdorur një smartphone.

  undefined
  Ju gjithashtu mund të shkarkoni aplikacionin Betwinner falas dhe të përdorni librin sportiv, kazinonë online dhe shumë produkte të tjera të disponueshme.

  Për të marrë aplikacionin celular Betwinner , regjistrohuni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni logon e Android ose logon e Apple për të shkarkuar aplikacionin Android ose iOS direkt në pajisjen tuaj.

  Aplikacioni Betwinner ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit Betwinner . Mund të vendosni baste sportive, të shijoni transmetimin e drejtpërdrejtë dhe të luani lojëra kazino në internet. Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit përmes aplikacionit, plus mund të bëni depozita dhe tërheqje.

  Metodat e pagesës Betwinner

  Betwinner ofron mbi 40 mënyra të ndryshme pagese. Opsionet tuaja përfshijnë karta krediti, Bitcoin dhe monedha të tjera crypto , plus kuleta të ndryshme elektronike.

  undefined
  Opsionet e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në bazë të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave të Betwinner përfshijnë:

  • Visa
  • MasterCard
  • Transferte bankare
  • Bitcoin
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Tether
  • TRON
  • ecoPayz
  • Neteller
  • Skrill
  • Perfect Money

  A është Betwinner e ligjshme?

  Betwinner është një nga faqet më të mëdha të basteve online në botë. Mijëra lojtarë në vende në të gjithë botën vënë baste me Betwinner çdo ditë.

  Betwinner ofron baste të sigurta dhe të sigurta në internet. Faqja e saj e internetit është e rregulluar dhe e licencuar në Curacao.

  Betwinner ka një numër marrëveshjesh sponsorizimi të profilit të lartë në mbarë botën dhe ju mund të bastni në faqen e internetit të sigurt duke ditur se çdo informacion personal dhe financiar i ofruar është plotësisht i sigurt.

  Hyrja në Betwinner

  Ja se si të regjistroheni shpejt në llogarinë tuaj:

  • Shkoni në faqen zyrtare të Betwinner duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin 'Identifikohu' që shihet në krye të ekranit tuaj
  • Shkruani adresën tuaj të emailit, numrin celular ose emrin e përdoruesit të Betwinner në varësi të mënyrës se si jeni regjistruar
  • Klikoni 'Identifikohu' për të hyrë në llogarinë tuaj

  Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të klikoni butonin 'Regjistrimi' kur të vizitoni faqen e internetit të Betwinner . Siç shpjegohet në këtë faqe, ju mund të hapni llogarinë tuaj në më pak se një minutë.

  Kontrolli i kodit Betwinner

  Kodi promovues më i mirë i sotëm i Betwinner është NEWBONUS .

  Kjo faqe përditësohet çdo ditë. Duke përdorur kodin NEWBONUS kur regjistroheni, mund të merrni ofertën maksimale të bonusit.

  Hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Kodi është testuar sot në Betwinner dhe funksionon.

  Pyetjet e shpeshta Betwinner

  Cili është kodi promovues i Betwinner ?

  Kodi promovues i Betwinner është NEWBONUS. Përdoreni këtë kod kur regjistroheni për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion.

  Si mund ta marr bonusin tim Betwinner ?

  Pasi të jeni regjistruar, mund të merrni bonusin tuaj të mirëseardhjes duke bërë një depozitë me para reale në llogarinë tuaj të re. Nëse përdorni kodin promovues të Betwinner NEWBONUS gjatë procesit të regjistrimit, mund të merrni një bonus shtesë prej 30%. Në total, deri në 130$/€ bonus mund të kërkohet në libër sportiv në vend të 100$/€.

  A i besohet Betwinner ?

  Po, Betwinner është i disponueshëm në mbarë botën. Betwinner.com është i licencuar dhe i rregulluar, me sportet dhe kazino që funksionojnë globalisht.

  A është Betwinner në Kenia?

  Po, Betwinner është i ligjshëm në Kenia.

  Kodi promovues i Betwinner për Kenia është NEWBONUS. Lojtarët në Kenia mund të marrin deri në 20000 bonus KSH me këtë kod.

  Cila është pagesa maksimale në Betwinner ?

  Pagesa maksimale në Betwinner është 100,000 € ose ekuivalenti i monedhës.

  Sa është tërheqja minimale në Betwinner ?

  Në Betwinner mund të tërhiqni deri në 1 dollarë ose ekuivalentin e monedhës.

  A nxjerr para Betwinner ?

  Po. Cash Out në Betwinner ofrohet në shumë tregje të ndryshme sportesh dhe bastesh. Ju mund të arkëtoni bastin tuaj sa herë që shihni opsionin 'Cash Out' pranë bastit tuaj.

  Sa kohë duhet për t'u tërhequr nga Betwinner ?

  Kërkesat për tërheqje të Betwinner mund të përpunohen në 15 minuta. Disa tërheqje mund të zgjasin deri në 72 orë në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës.