Sign in
  Linebet

  Linebet

  Informacioni Linebet - mësoni për bonusin e mirëseardhjes dhe kodin më të mirë promovues për t'u përdorur

  Rishikimi i Linebet - Kodi Promocional, Informacioni i Bonusit dhe Promocionet

  • Informacione të Linebet
  • Kodi Promocional i Linebet
  • Regjistrimi në Linebet
  • Tabela e rezultateve të Linebet
  • Aplikacioni Linebet
  • Metodat e pagesës Linebet
  • A është Linebet Legjit?
  • Hyrja në Linebet
  • Kontrolli i kodit të Linebet
  • Pyetjet e shpeshta të Linebet
  Linebet.com është drejtpërdrejt që nga viti 2007 dhe operon në vende të botës.

  Kjo faqe e njohur e basteve në internet mund të gjendet në Azi, Evropë dhe gjetkë dhe ofron baste sportive, lojëra kazino online, poker dhe shumë më tepër.

  Shërbimi i transmetimit të drejtpërdrejtë Linebet lejon përdoruesit e regjistruar të shikojnë sporte të drejtpërdrejta kur janë të kyçur në llogarinë e tyre.

  Kodi promovues Linebet NEWBONUS zhbllokon aksesin në një ofertë ekskluzive të bonusit të depozitave për lojtarët e rinj që po regjistrohen. Me këtë kod mund të kërkohen deri në 130 dollarë, që është 30% bonus shtesë se oferta standarde e reklamuar nga Linebet.

  Linebet pranon Bitcoin dhe cryptocurrencies të tjera, si dhe dhjetëra mënyra të tjera pagese, duke pranuar gjithçka, duke filluar nga kartat e kreditit, eWallets dhe pagesat me celular. Lojtarët gjithashtu mund të depozitojnë para në mbi 100 monedha të ndryshme.

  Linebet.com është në dispozicion në shumë gjuhë, me mbështetjen e klientit të drejtpërdrejtë 24/7 në dispozicion.

  Informacione të Linebet


  Faqja zyrtare e internetit Linebet.com
  Kodi promovues i verifikuar Linebet NEWBONUS
  Bonusi i depozitës 100% (30% shtesë me kod)
  Bonus sportiv 130 dollarë/€
  Bonusi i kazinosë 1500 dollarë/€

  Libër sportiv, Kazino, Kazino Live, Poker, Sporte Virtuale, Aviator , Lotari
  Liçensë Curacao
  E themeluar 2007
  Pranon Crypto po
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po
  Aplikacioni celular Po ( Android , iOS )
  Depozita minimale $1 (ose ekuivalenti i monedhës)

  Kodi Promocional i Linebet

  Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS. Ky kod mund të përdoret kur regjistroni një llogari të re dhe është kontrolluar dhe verifikuar.

  Kodi NEWBONUS jep lojtarëve të rinj bonusin më të madh të disponueshëm dhe vlen 130 dollarë bonus në librin sportiv. Kjo është 30% më shumë se oferta standarde prej 100 dollarësh ose ekuivalenti i monedhës.

  Nëse regjistroheni pa përdorur këtë kod, mund të mos merrni bonusin e plotë.

  Kodi gjithashtu lejon lojtarët e rinj të kërkojnë bonus deri në 1500 dollarë në kazinonë Linebet .

  Regjistrimi në Linebet

  Është shumë e lehtë të regjistrosh një llogari të re. Thjesht duhet të plotësoni formularin e shkurtër të regjistrimit i cili zgjat më pak se një minutë

  linebet promo code NEWBONUS
  Ja se si mund të hapni llogarinë tuaj.

  1. Shkoni në Linebet.com nëpërmjet kësaj lidhjeje. Ju çon direkt në faqen e regjistrimit në faqen zyrtare të Linebet .
  2. Klikoni butonin 'Regjistrim' dhe plotësoni formularin e shkurtër. Mund të regjistroheni duke përdorur numrin tuaj celular ose adresën e emailit, ose mund të lidhni një rrjet të mediave sociale me llogarinë tuaj të re Linebet . Përndryshe, ju regjistroheni duke përdorur metodën e shpejtë me një klikim.
  3. Kur ju kërkohet një kod promocional, futni kodin NEWBONUS . Kjo do t'ju lejojë të kërkoni bonusin maksimal.

  Sapo të regjistroheni, mund të merrni bonusin tuaj dhe të filloni të vendosni baste.

  Tabela e rezultateve të Linebet

  Të mirat:

  • Bonus i madh i mirëseardhjes për lojtarët e rinj
  • Sportet me transmetim të drejtpërdrejtë
  • Pranon crypto
  • Shumë promovime dhe oferta speciale
  • Aplikacioni celular
  Disavantazhet:

  • I padisponueshëm në disa vende

  Aplikacioni Linebet

  Linebet është i disponueshëm në PC dhe celular. Nëse hyni në faqen e internetit Linebet në një smartphone, do të shihni se sa mirë funksionon platforma e plotë e basteve përmes një shfletuesi celular.

  undefined
  Përndryshe, mund të shkarkoni falas aplikacionin celular Linebet .

  Aplikacioni Linebet Android mund të shkarkohet përmes faqes së internetit. Thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe më pas prekni "Aplikacionet celulare" për t'i shkarkuar direkt në pajisjen tuaj.

  Pasi të jeni regjistruar, mund të përdorni aplikacionin Linebet iOS duke shkuar te App Store.

  Aplikacioni Linebet ju lejon të përdorni të gjitha fushat e faqes së internetit Linebet . Mund të vendosni baste sportive, të shikoni sportin e transmetimit të drejtpërdrejtë, të luani lojëra kazino, të bëni depozita dhe tërheqje dhe të merrni mbështetje të drejtpërdrejtë të klientit.

  Metodat e pagesës Linebet

  Linebet ofron mbi 40 mënyra të ndryshme pagese. Opsionet e disponueshme të pagesave përfshijnë karta krediti, Bitcoin dhe monedha të tjera crypto , plus eWallets dhe pagesa të ndryshme celulare.

  Mënyrat e pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendit ku jetoni, por opsionet më të njohura të depozitave në Linebet përfshijnë:

  • Visa
  • MasterCard
  • Transferte bankare
  • Bitcoin
  • Dogecoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Portofoli Jeton
  • Portofoli Mobpay
  • Perfect Money
  • Portofoli i Runpay

  A është Linebet Legjit?

  Linebet ofron baste të ligjshme online në të gjithë botën.

  undefined
  Faqja e internetit Linebet rregullohet dhe licencohet nga autoriteti i basteve në Curacao, dhe mijëra lojtarë janë aktivë në librat sportiv dhe kazino çdo ditë.

  Ju mund të bastni në Linebet safe duke ditur se informacioni juaj është i sigurt dhe kjo është padyshim një faqe e ligjshme bastesh në internet.

  Linebet është global dhe mund të aksesohet në vende të Evropës, Afrikës dhe Azisë, si dhe në Kanada, pjesë të Amerikës Latine dhe gjetkë.

  Hyrja në Linebet

  Ja se si të regjistroheni shpejt në llogarinë tuaj:

  • Shkoni në faqen zyrtare të Linebet duke përdorur lidhjet në këtë faqe
  • Klikoni butonin 'Identifikohu' që shihet në krye të ekranit tuaj
  • Shkruani emrin tuaj të përdoruesit, adresën e emailit ose numrin e celularit në varësi të mënyrës se si jeni regjistruar
  • Klikoni 'Identifikohu' për të hyrë në llogarinë tuaj

  Nëse nuk jeni regjistruar ende, mund të klikoni butonin 'Regjistrimi' kur vizitoni faqen e internetit të Linebet dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

  Kontrolli i kodit të Linebet

  Kodi promovues më i mirë i Linebet për t'u përdorur sot është NEWBONUS .

  Kjo faqe përditësohet çdo ditë dhe duke përdorur kodin NEWBONUS kur regjistroheni, mund të merrni ofertën maksimale të bonusit.

  Hapni llogarinë tuaj dhe bëni depozitën tuaj të parë për të marrë bonusin tuaj të mirëseardhjes.

  Kodi NEWBONUS është testuar sot dhe funksionon kur regjistroheni në Linebet.

  Pyetjet e shpeshta Linebet

  Cili është kodi promovues i Linebet ?

  Kodi promovues i Linebet është NEWBONUS. Lojtarët e rinj mund të marrin një bonus depozite prej $130 kur bashkohen me këtë kod.

  A është Linebet legal?

  Po. Linebet ka një licencë Curacao dhe operon në juridiksione në mbarë botën. Linebet ofron baste sportive në internet dhe lojëra kazino, dhe aktualisht operon legalisht në një numër vendesh anembanë botës.

  Kush e zotëron Linebet.com ?

  Linebet është në pronësi dhe operuar nga Brukalka Ltd.

  Sa klientë ka Linebet ?

  Mbi 400,000 bastevënës nga vende në mbarë botën vënë baste në Linebet.

  Cili është kodi promovues më i mirë i Linebet ?

  Përdorni kodin e bonusit të Linebet NEWBONUS kur regjistroheni për të marrë një bonus depozite 100% deri në 130 dollarë. Kodi i lejon lojtarët e rinj të marrin 30% më shumë se oferta standarde e bonusit prej 100$.